RAK (174)_panorama.jpg
_________________________________________________________________________________________________________________________________
Jeseníky (673).JPG
6.- 13.srpen 2016 : Mirek, Pavla a Dalibor Škorpíkovi, Martin, Hanka, Míša, Ondra a Eliška Boháčkovi, Roman Brzobohatý, Milan,Michaela a Michaela Mrvkovi, Petra,Šimon a Johanka Brzákovovi, Katka, Honza a Filip,Patrik,Lenka a Lucka Frýbortovi.

Letos opět padl rekord. 21 lidí nás ještě nebylo a zdá se, že za rok nás bude víc. I když máme 3 mimča, program je opět atraktivní. Na Sovinci trávíme první 3 společné hodiny. Rešáky mi nevychází, musím měnit rezervu na Lagunce. Barák je skvělý asi nejlepší za celých 15 let! V neděli jedeme Králíky, nejdříve Hora Matky boží, bunkr TS-14 Odpolední těžký výstup s kočáry na Stezku v oblacích. Dolů frčíme zdarma lanovkou. Pondělí klášter Pany Marie , lesem na zříceninu Edelštejn, poté Hornický Skanzen ve Zlatých Horách a na závěr dne Mechové jezírko Rejvíz. Roman opět přijíždí. Úterý dáváme trošku turistiky, Pavla i Lenka zůstávají na chatě a my z Šeráku jdeme na Keprník, a dolů s deštěm údolí Vražedného potoka. Autem ještě zkoumám Petříkov, bobovku a himalajskou hospodu. Středu měním pneu u Michala a rozbíjím foták. Plánovaný deštivý den probíhá skvěle. Račí údolí s Tančírnou je nádherné. Zřícenina Rychleby, Čertova kazatelna a na závěr klavírová secesní Tančírna. Oběd dáváme v Hotelu v Javorníku.Zmínka jen proto, že vlastne byl průměrný a tzn nejhorší. Ostatní restaurace byly skvělé. Zámek na Jánském vrchu je pěknej. Bonus vápenné pece a na závěr Nýznerovské vodopády. Patrik opět přijíždí. Čtvrtek ve 4 autech zvládáme Jeskyni na Špičáku, Čertovi kameny a rozhlednu Zlatý chlum. Odpoledne trávíme v Lázních Jeseník – promenáda, balneopark, sochy, diskgolf. Pátek dopolední Lesní bar v Horní Lipové a odpoledne rezervovaná elektrárna Dlouhé stráně. Odjezdoví den se Šternberkem jen zámek Úsov a pecka týden je fuc. Dobré to bylo. Tak zase za rok…. Najeli jsme během týdne 720km autem a dovolená stála pro dva 10000 Kč.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1913 | 33%)
Ne (1922 | 34%)
_______________________________________________________________________________________________________________
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one