RAK (174)_panorama.jpg
_________________________________________________________________________________________________________________________________

Praha Bratisl. 2009

PRAHA

28.únor 2009: Mirek a Pavla, Vláďa a Sylva

 Protože jsme měli volný den, snažili jsme se splnit slib, který jsme dali vloni Vláďovi a dorazili jsme do jeho přechodného bytu do Prahy. Je 28.února 2009 a my se opět přesvědčili, že i za nepěkného počasí lze prožít skvělý den.

Je to asi ostuda, že jsme doposud nenavštívili Národní muzeum v Praze a tak první kroky po tříhodinové cestě směřují tam.(150Kč,100Kč a 50Kč foto).S Vláďou a Sylvou procházíme muzeum zaměřené na studium zvěře, drahých kamenů a paleontologii v historii České země. Doplňkové výstavy jsou: Československo v období války, Hračky a 100 let hokeje. Nejlépe asi hodnotím preparovaná zvířata (už je ovšem vidět jejich velké stáří) a taky výstavu o Československu, kde poznávám věci z mého dětství, nebo ze starých filmů. Studuji použitý nábytek a celkově upravené místnosti tehdejší doby. Kolem druhé hodiny se metrem odvážíme na Kačerov, kde v pizzerii obědváme a asi dvě hodiny trávíme v bytě u Vládi a Sylvy. V 18 hodin odcházíme, abychom EC vlakem ještě tentýž den dorazili domů.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1913 | 33%)
Ne (1922 | 34%)
_______________________________________________________________________________________________________________
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one